گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

روزهای خوب جوانان گرگان
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱٠:٢۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢٥ بهمن ۱۳۸٦
 

جوانان گرگان زمین طی روزهای اخیر با تکیه بر غیرت و تعصبشان به این دیار افتخارات بزرگی را در عرصه ورزش کسب کرده‌اند.

شناگران گرگان زمین در قالب تیم گرگان‌تابلو در اولین حضورشان در سوپرلیگ شنای ایران چندین و چند رکورد ملی را جابه‌جا و در رده‌های مختلف به مقام قهرمانی رسیدند.

خانمهای فوتسالیست گرگانی در قالب تیم سرخپوشان با اقتدار کامل قهرمان مسابقات دسته دوم ایران شدند. جالب آنکه هزینه‌های برگزاری این مسابقات که در گرگان برگزار شد از سوی چند نیکوکار شهر ما پرداخت شد و با این وجود دختران گرگانی با دهها مشکل در این مسابقات شرکت و حریفان متمول را یکی پس از دیگری شکست دادند.

در این بین مسابقات مذکور خبر از تولد پدیده‌ای در فوتسال کشور داد. دانش‌آموزی گرگانی که تنها ۱۴ سال سن دارد و خانم گل این مسابقات شدو مطمئنا با کمی توجه میتواند سالها در عرصه‌های ملی و بین‌المللی افتخار‌آفرینی کند.

ذکر این نکته خالی از لطف نیست که به دلیل مشکلات مالی تیم گرگان، اعضای این تیم قبل از مسابقات آشپزی هم میکردند تا مبادا تیم در سرجمع هزینه‌ها دچار مشکل شود.

خبر خوب دیگر ورزش گرگان در این روزها پیروزی ۷۳ بر ۶۷ تیم شهرداری در چارچوب رقابتهای پلی‌آف سوپرلیگ بسکتبال بر تیم شهرکرد در زمین حریف و در حضور ۳هزار تماشاگر متعصب این تیم بود.

تیم گرگان در بازی برگشت ساعت ۱۶ امروز در سالن امام رودرروی شهرکرد قرار میگیرد تا با پیروزی در این بازی ، برای کسب یکی از مقامهای پنجم یا ششم بازی‌های خود را ادامه دهد. کار گرگان تا به اینجای کار از آنجهت اهمیت دارد که گرگانیها از لحاظ هزینه‌کرد در بین ۱۲ تیم سوپرلیگ به طور مشترک با تیمی دیگر در جایگاه یازدهم قرار دارند.

اتفاق خوب دیگر این هفته ورزش گرگان، پیروزی والیبالیست‌های خانم گرگانی بر تیم گنبد در زمین حریف در دیدار حیثیتی والیبال دسته یک بانوان کشور بود. با این پیروزی تا حد بسیاری راه صعود تیم گرگان به مسابقات سوپرلیگ هموار شد.