گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

توهین به بسکتبالیستهای گرگان پیش از جدال با بیم در بابل
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٠ آذر ۱۳۸٧
 

تمرین تیم بسکتبال شهرداری گرگان در بابل تحت تاثیر فحاشی برخی هواداران منتسب به بیم بر علیه بازیکنان گرگان همچون مجتبی بنی عقیل و مهدی عسگرنژاد قرار گرفت.

گفته میشود شدت این توهین ها و حرکات غیر ورزشی به حدی بوده که کادر مدیریتی تیم گرگان در تماس با مسئولان فدراسیون بسکتبال ضمن گلایه شدید از رفتار برخی هواداران بیم، به آنان متذکر شده اند در صورت استمرار این روند از بازی در مقابل حریف خودداری خواهند کرد.

همچنین برخلاف قوانین و با وجود درخواست سرمربی گرگان به جهت تمرین تیم شهرداری پشت درهای بسته، لیکن با عدم همکاری صورت گرفته از سوی میزبان، تماشاگران در زمان‌هایی از تمرین در سالن حاضر شده و بعضا" با برخی رفتارهای غیرورزشی سبب شدند فضایی خارج از شئون این حرفه بر محل تمرین شهرداری حاکم شود.

لازم به ذکر است از ابتدای هفته مقرر شده بود هواداران بسکتبال گرگان جهت حمایت از تیم شهرداری با استفاده از سه اتوبوس راهی بابل شوند. در این بین به جهت مقابله با کارشکنی های احتمالی میزبان این موضوع علنی نشده بود. لیکن پس از اطلاع مسئولان فدراسیون بسکتبال از اقدامات برخی تماشاگران بابلی در تمرین امروز گرگان و از آن سو حرکت مشتاقان بسکتبال استراباد به سوی آن شهر، شب گذشته آنها از مسئولان شهرداری خواستند هواداران این تیم به جهت جلوگیری از بروز تنش از حضور در سالن بابل برای حمایت تیم گرگان خودداری کنند. فدراسیون بسکتبال همچنین متعهد شده است امنیت این بازی را تامین کند.

لازم به ذکر است بنی عقیل و عسگرنژاد دو بازیکن فیکس شهرداری گرگان،که در تمرین چهارشنبه بیش از دیگران مورد توهین قرار گرفتند سال گذشته با پیراهن بیم بابل به میدان می رفتند.

 اخبار دریافتی از اردوی تیم گرگان در بابل حاکی از آن است که علیرغم اتفاقات روی داده برای گرگانیان در آن شهر، بازیکنان تیم کم سرمایه اما غیرتمند شهرداری برای شکست تیم میلیاردی بیم هم قسم شده اند.

در این بین ، نتیجه این بازی هر گونه که رقم بخورد فرصت جبران برای شهرداری گرگان در بازی برگشت مهیا بوده و گرگانیان از اینکه دیارشان همچنان به عنوان یکی از شهرهای فرهنگ مدار ایران مطرح است به خود می بالند.

تیم بسکتبال شهرداری گرگان ساعت 17:30 پنجشنبه 21 آذر در سالن شهید سجودی بابل به مصاف بیم آن شهر می رود.