گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

پيروزي شيرين گرگانيها در تهران
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ٩:۱٥ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٩ بهمن ۱۳۸٦
 

تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دیدار برگشت مرحله پلی‌آف سوپرلیگ بسکتبال باشگاه‌های کشور با نتیجه ۹۲ بر ۶۸ تیم آرارات تهران را مغلوب کرد.

در این دیدارکه عصر  دوشنبه در ورزشگاه اختصاصی باشگاه آرارات تهران برگزار شد تیم بسکتبال گرگان از ابتدای بازی با دفاع فشرده و من تو من و مهار گارد راس حریف، فرصت عرض‌اندام به آرارات که به شدت از سوی تماشاگران متعصب خود حمایت می شد نداد و از دقایق اولیه برتری خود را بر حریف دیکته کرد.

برد تیم گرگان در تهران با حاشیه‌هایی نیز‌همراه بود. آراراتیها که انتظار این بازی را از گرگان نداشتند در لحظاتی کنترل فکری خود را از دست داده و از این رو جنجالهایی در خلال بازی پیش آمد.

براساس گزارش کارشناسان رادیو از سالن محل برگزاری مسابقه ، همه بازیکنان گرگان در این دیدار بازی قابل توجهی ارائه داده لیکن انور کلمن بازیکن آمریکایی، ستاره گرگانیها بود.

پیروزی غیرمنتظره گرگانیها، موجی از خوشحالی در بین جوانان ورزشدوست این دیار ایجاد کرد و آنان با پیامهای کوتاه و ... این پیروزی را به یکدیگر تبریک گفتند.

پیروزی شیرین گرگانیها بر آرارات در حالی رقم خورد که تیم شهرداری گرگان در هفته گذشته،در خانه خود طی یک بازی نفسگیر با نتیجه ۶۶ بر ۶۹ مغلوب نماینده ارامنه شده بود.

اکنون دو تیم گرگان و آرارات تهران از دو مسابقه برگزار کرده با یکدیگر ، هر یک صاحب یک برد و یک باخت شده و از این رو میبایست یک بار دیگر در مقابل هم به میدان روند. البته به دلیل تفاضل گل بهتر گرگان در این دو بازی، این تیم میزبان بازی سوم است.

بازی سوم شهرداری گرگان و آرارات تهران ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۱۱ بهمن در سالن امام گرگان برگزار میشود.

تیم گرگان در صورت پیروزی بر آرارات تهران، به جمع هشت تیم برتر لیگ راه یافته و در این مرحله باید با مهرام تهران مصاف دهد.