گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

بلاتکلیفی آرد گرگان
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱:٢٠ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢٢ آبان ۱۳۸٧
 

با آنکه تیم فوتبال آرد گرگان در چارچوب هفته سوم رقابتهای لیگ دسته دوم فوتبال کشور ساعت 14:30 فردا پنجشنبه 23 آبان ، میبایست به مصاف نفت تهران برود لیکن هنوز وضعیت اسپانسر تیم مذکور مشخص نیست.

هیئت فوتبال گرگان با واگذاری امتیاز تیم به شرکتهای خصوصی صنعت آرد موافق بوده لیکن معتقد است در صورتی که آنها قصد فروش تیم را داشته باشند این معامله میبایست با اطلاع و رضایت هیئت مذکور صورت گرفته و به هیچ وجه امتیاز به خارج از استان واگذار نشود.

آنان معتقدند هیئت به جهت واگذاری تیم به فعالان صنعت آرد هزینه‌ای دریافت نمیکند لیکن راضی نمیشود که سال بعد این امتیاز به منطقه دیگری بدون اطلاع آنها واگذار و تجارب تلخ سالهای گذشته برخی تیمهای دیگر استان تکرار شود.

از آن سو اسپانسر مربوطه نیز راضی نمیشود در سال جاری برای تیم هزینه، اما در تصمیمش برای سال آینده شرکایی داشته باشد.

در این بین بازیکنان آرد گرگان که مبلغی نیز تاکنون دریافت نکرده‌اند از حاشیه‌ها و اختلافات موجود بسیار ناراضی هستند.

تیم آرد گرگان که چندی قبل از شروع بازیها با پیگیری هیئت فوتبال و پیشکسوتان گرگان امتیازش برای مرکز استان حفظ شد در سال اخیر جوانگرایی بسیاری کرده و با وجود یک تساوی صفر بر صفر در مقابل فولاد یزد در گرگان و یک شکست دو بر صفر مقابل تربیت هرمزگان در بندرعباس، بازیهای خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

نفت حریف تهرانی روز پنجشنبه آرد از مدعیان صعود بوده و دو بازی قبلیش را با پیروزی به پایان رسانده است.

..........................................................................................

*- تیم بسکتبال شهرداری گرگان نیز در چارچوب رقابتهای سوپرلیگ بسکتبال باشگاههای کشور فردا ساعت ۱۹ در تهران میبایست به مصاف صبامهر تهران برود.