گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

افتتاح سالن جدید ژیمناستیک گرگان و گامهایی به سوی روزهای باشکوه گذشته
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱۱:٠٩ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۱٤ آبان ۱۳۸٧
 

افتتاح سالن ژیمناستیک کوی دخانیات گرگان را میتوان گامی مهم به جهت بازگشت این ورزش پایه استراباد به روزهای باشکوه گذشته ارزیابی کرد. روزهایی که در رده بانوان در یک دوره سه ژیمناست دختر گرگانی در تیم ملی ایران حضور داشتند.

اما در گذر زمان به ژیمناستیک گرگان به جهت برخی بی‌توجهی‌ها و البته ضدیتها با ورزش گرگان، ضربه هایی وارد تا ورزشکاران این رشته در بدترین شرایط و با کمترین امکانات چراغ این رشته را در مرکز استان روشن نگاهدارند. 

در این بین با قرارگیری مجدد اخوان بر منصب سرپرستی هیئت ژیمناستیک شهرستان گرگان اقداماتی به جهت احیای این ورزش در گرگان آغاز تا آنکه در اواخر اردیبهشت سال جاری در نشستی با حضور محمودزاده استاندار، پاشا مدیرکل تربیت بدنی استان، محتشمی رئیس فدراسیون ژیمناستیک ، کریمی شهردار گرگان، طهماسبی رئیس تربیت بدنی شهرستان، نوری رئیس هیئت استان مقرر شد پس از اختصاص سالن شهرداری در کوی دخانیات به ژیمناستیک، 50 میلیون تومان از سوی فدراسیون جهت تجهیز سالن اختصاص یابد.

حامد اخوان سرپرست هیئت ژیمناستیک گرگان میگوید: قرار شده  با اختصاص 70 میلیون تومان از سوی استانداری و 50 میلیون تومان از سوی فدراسیون ، 120 میلیون تجهیزات برای این سالن خریداری شود.

وی افزود: تاکنون 20 میلیون تومان از سوی استانداری به این منظور پرداخت شده و از این رو وسایل پیست زمینی وارد گرگان شده است.

اخوان اظهار داشت: با پرداخت مابقی مبلغ تعهد استانداری نیز، بقیه تجهیزات به گرگان خواهد آمد.

سالن ورزشی کوی دخانیات گرگان، فردا پانزدهم آبان ماه 1387 افتتاح خواهد شد.