گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

گرگانیها در انتظار اولین دیدار خانگی اتکاء
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱۱:۳۳ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٧ آبان ۱۳۸٧
 

با نزدیک شدن به روز پنجشنبه نهم آبان ماه، فوتبالدوستان گرگانی شمارش معکوس خود را جهت حضور در استادیوم پیر شهر و حمایت از نماینده دیارشان اتکا گرگان آغاز کرده اند.

از این رو ورزشدوستان گرگانی با راه اندازی کانون هواداران اتکاء گرگان در روزهای گذشته،  دوشنبه شب نیز اقدام به نصب ده بنر در سطح شهر و توزیع هزاران تراکت و پوستر جهت ترغیب گرگانیها به حضور در استادیوم آزادی و حمایت از نماینده شهرشان در مقابل تیم باسابقه تراکتورسازی تبریز نموده‌اند.

همچنین یکی از بوقچیان تیم استقلال تهران روز پنجشنبه به لیدرهای گرگانی همچون حسین سروانی مسئول کانون هواداران اتکا جهت ساماندهی تماشاچیان و تشویق منظم نماینده گرگان زمین کمک خواهد کرد.

لازم به ذکر است استخوانبندی کانون هواداران اتکا گرگان را هواداران بسکتبال گرگان تشکیل میدهند که با تعصبشان به این دیار از هر دو رشته ورزشی گرگان زمین حمایت میکنند.

تیم اتکا گرگان پنجشنبه هفته گذشته در اولین دیدار خود از سری رقابتهای لیگ دسته اول ایران، تیم شاهین اهواز را در خوزستان با نتیجه 2 بر یک شکست داده بود.

آرد گرگان نماینده این دیار در لیگ دسته دوم فوتبال کشور نیز روز گذشته علیرغم حاشیه های کشنده اطرافش با تکیه بر تعصب بازیکنانش و کادر پیرامونی ،در اولین بازی خود توانست تیم فولاد یزد را که فصل گذشته از مدعیان صعود بود با نتیجه صفر بر صفر متوقف کند.

دیدار اتکا گرگان و تراکتورسازی تبریز ساعت 14:30 روز پنجشنبه نهم آبان در استادیوم آزادی گرگان برگزار میشود. ساعت 18 همان روز نیز تیم بسکتبال شهرداری گرگان در سالن امام به مصاف هیئت بسکتبال شهرکرد میرود. آرد گرگان نیز دوازدهم آبان در بندرعباس با تربیت هرمزگان جدال میکند.

                         عکس های حامد خورشیدی- گرگانشهر از دیدار آرد گرگان و فولاد یزد:

                     http://www.gorganshahr.com/WebNew/U-Gallery.aspx?Group=2