گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

تیم بسکتبال شهرداری گرگان هنوز با چند بازیکن بومی به توافق نرسیده است
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ٦:٥٧ ‎ق.ظ روز چهارشنبه ٢٤ مهر ۱۳۸٧
 

در حالی که مهلت نقل و انتقالات سوپرلیگ بسکتبال باشگاه های کشور تنها تا پایان وقت اداری امروز میباشد هنوز مسئولان تیم شهرداری گرگان با مجتبی بنی عقیل و بابک کریمیان دو چهره بومی تیم جهت عقد قرارداد به توافق نرسیده اند.

در این بین در تمرین سه شنبه بیست و دوم مهرماه، نه تنها این دو بازیکن بلکه چهره های دیگری همچون مهدی شاهینی و .... نیز حضور نداشتند.

این در حالیست که تیم شهرداری گرگان در زمان سپری شده از مهلت نقل و انتقالات با جذب چند بازیکن نسبتا مطرح از تیمهای نامدار کشور همچون سیامک ویسی، فرید زرقی، و مهدی عسگرنژاد امیدهای بسیاری را در بین علاقمندان تیم به وجود آورده بود تا با حضور این سه بازیکن و چهره های نامدار بومی و نیز بازیکن خارجی که طی چند روز آینده به تیم می پیوندد با مشکلات سالهای گذشته مواجه نشود.

مهدی قاسمپور از پیشکسوتان بسکتبال گرگان و قائم مقام هیئت استان شب گذشته در گفت و گو با برنامه ورزشی سیمای استان، بالا رفتن سن برخی بازیکنان بومی را دلیل عدم انعقاد قرارداد با آنان دانست. در حالی که بازیکنانی همچون کریمیان، بنی عقیل و شاهینی تنها بین 22 تا 26 سال داشته که این میانگین سنی اکثر تیمهای حاضر در سوپرلیگ ایران است.

علاقمندان بسکتبال گرگان از چهره هایی همچون کریمی مدیرعامل تیم، ایزدپناه سرمربی شهرداری و  همچنین این بازیکنان انتظار دارند به جهت اعتلای نام گرگان با تعاملی دوجانبه برخی موانع موجود را کنار زده تا تیم محبوب این دیار با ترکیبی از بازیکنان باتجربه بومی و غیربومی و نیز چند جوان آینده دار گرگانی که در فصل جاری در لیست تیم حضور دارند باصلابت در سوپرلیگ بسکتبال ایران حضور یابد.