گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

هواداران بسکتبال گرگان در شورای شهر
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۸:٥٧ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱٧ شهریور ۱۳۸٧
 

بیش از بیست نفر از ورزشی‌نویسان نشریات گرگان‌زمین و هواداران بسکتبال این شهر، بعد از ظهر دیروز با حضور در جلسه علنی شورای شهر گرگان، خواستار رفع مشکل مالی تیم بسکتبال شدند.

در این جلسه، پس از بیان مطالبی از سوی علاقمندان بسکتبال گرگان در رابطه با تاثیر حضور مقتدرانه تیم در سوپرلیگ ایران بر اعتماد به نفس جوانان منطقه و سوق دادن آنها به سوی ورزش به جای انحرافات اجتماعی، ضرورت حمایت مالی از بسکتبال به جهت بعد تبلیغی آن و .... ، اعضای شورای شهر به ایراد سخن پرداخته و جالب آنکه با تایید تاثیرات مثبت و بسیار حضور تیم در رقابتها در سطح منطقه و کشور، آنان نیز بر لزوم حمایت از تیم بسکتبال گرگان تاکید کردند.

شهردار گرگان نیز در این جلسه اظهار داشت: لایحه حمایت 150میلیون تومانی شهرداری از بسکتبال آماده و به زودی جهت تصویب به صحن علنی شورا خواهد آمد.

ابراهیم کریمی که همزمان رئیس هیئت بسکتبال گرگان نیز میباشد گفت: مبلغی بیش از این مبلغ نیز از سوی تربیت‌بدنی و استانداری تامین خواهد شد تا تیم بسکتبال گرگان با هزینه‌ای در حدود 350میلیون تومان در رقابتهای سال جاری شرکت کند.

هر چند که موضع مثبت شهردار گرگان، اعضای شورای شهر، مدیرکل تربیت بدنی و .... به جهت حمایت از بسکتبال جای تقدیر بسیار دارد لیکن این نکته باید مورد توجه قرار گیرد که با 350 میلیون تومان نمیتوان به مصاف تیمهایی رفت که هر یک بین یک تا سه میلیارد تومان برای حضور در این رقابتها هزینه میکنند و از این رو میبایست تا فرصت باقیمانده ، به دنبال جذب اسپانسرهای دیگر نیز رفت.