گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

انتقاد از وعده‌های تحقق‌نیافته و پروژه‌های ناتمام گرگان
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ٢:٠۱ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٤ تیر ۱۳۸٧
 

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و زیست‌شهری شورای شهر گرگان با ارائه گزارشی مصور از پروژه‌های مختلف شهر، از وعده‌های تحقق‌نیافته مدیران انتقاد کرد.

عبدالرضا چراغعلی که به عنوان ناطق پیش از دستور جلسه علنی شورا سخن می‌گفت به وعده ساخت هتل پنج ستاره در میدان ناهارخوران اشاره و گفت: وعده این هتل به مردم داده و به قدر کافی برای آن تبلیغات شد اما متاسفانه پس از بررسی‌های کارشناسی، مشخص شد این بنا حتی از نظر سازه‌ای و استراکچر دارای ویژگی‌های یک هتل پنج ستاره نمی‌باشد.

وی درباره پروژه چایخانه سنتی دالان بهشت ناهارخوران گرگان گفت: قرارداد این پروژه به دلیل عدم انجام تعهدات شهرداری در خصوص تامین امتیاز آب، فسخ شد و این پروژه هم با پرداخت میلیونها خسارت ارمغانی نداشت.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و زیست‌شهری شورای شهر گرگان به وعده‌های ساخت مجموعه ورزشی المپیک در محور ناهارخوران توسط مسئولان اشاره و گفت: جالب است که مسئولین تراز اول کشور بارها در سه دهه اخیر در مراسم کلنگ‌زنی این پروژه حضور داشته و شهروندان زیادی هم به دلیل اشتیاق ناشی از ساخت این مجموعه و عرق‌شان به گرگان در مراسم حضور داشتند اما متاسفانه هیچ اتفاقی نیفتاد.

عبدالرضا چراغعلی درباره خوابگاه تربیت‌بدنی و سینما کاپری شهر گرگان نیز اعلام کرد: پروژه‌های ذکر شده دارای پروانه است اما هیچ انگیزه و اراده جدی به رغم همه تلاشهای انجام شده برای انجام آن نیست.