گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

استادیوم 15هزار نفری آماده افتتاح، مجتمع المپیک در انزوا
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ٢:٠٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۸ فروردین ۱۳۸٧
 

استادیوم ۱۵هزار نفری گرگان تابستان سال جاری به بهره‌برداری میرسد.

این در حالیست که به دلیل نبود یک زمین فوتبال مناسب در شهر گرگان طی دهه اخیر ، تیمهای ریشه‌دار فوتبال این شهرستان یکی پس از دیگری از بین رفته و حتی طی سال گذشته مسابقات رده‌های مختلف فوتبال این دیار برگزار نشد.

عمق فاجعه نیز از این نکته نمایان میشود که نماینده فوتبال دسته اول گرگان جهت حضور در مسابقات زیرگروه استان با قرعه‌کشی مشخص شد.

در این بین هیئت سابق فوتبال استان نه تنها حمایتی از فوتبال ریشه‌دار گرگان‌زمین نکرد بلکه به انحای مختلف در غیبت هیئت فوتبال شهرستان ( به دلیل عدم تشکیل اداره مستقل تربیت‌بدنی گرگان) با اقداماتی به مانند مشخص کردن سقف جهت حضور تیمهای گرگانی در لیگ دسته اول استان،‌ایفای نقش در فروش امتیاز کشوری تیم اترک گرگان به خوزستان و خرید آن پس از مدتی به چندین برابر قیمت، و .... سبب سرعت بخشیدن به حرکت فوتبال گرگان در سراشیبی سقوط شد.

لازم به ذکر است با اینکه براساس گفته مسئولان ،استادیوم ۱۵ هزار نفری کریم‌آباد گرگان در تابستان به بهره‌برداری می‌رسد لیکن هنوز از عملیات اجرایی مجتمع المپیک گرگان در ناهارخوران خبری نیست.

گفتنی است سه رئیس سازمان تربیت بدنی اقدام به کلنگ‌زنی ساخت مجموعه المپیک ناهارخوران نموده لیکن به دلیل عدم رفع مشکل مالکیت زمین مذکور ،این زمین به همان حالت ۱۵ سال پیش باقی‌مانده است.