گرگان ما GORGAN

که گرگان ریشه در اسطوره دارد / هزاران نکته مستوره دارد

بسكتبال گرگان امروز به مصاف سيرجان مي رود
نویسنده : علی نصیبی - ساعت ۱۱:٤۸ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٥ دی ۱۳۸٦
 

تيم بسكتبال شهرداري گرگان امروز در حالي از ساعت ۱۶ در سالن امام به مصاف گل گهر سيرجان ميرود كه در صورت پيروزي بر اين تيم ،در مرحله پلي آف مي بايست رودرروي آرارات تهران قرار گيرد.

بسكتباليستهاي گرگاني در صورت گذر از مانع آرارات به جمع هشت تيم برتر كشور راه مييابند.

بازي امروز، اما مطمئنا حاشيه هاي بسياري را در خود نهفته دارد. بعد از آنكه در آخرين بازي خانگي گرگان و در مصاف با پتروشيمي بندرامام جمعي از تماشاگران عليه ستاره پرافتخار بسكتبال گرگان محمدمهدي ايزدپناه شعار دادند در همان شب جلسه اي ۴۰ نفره در پارك شهر گرگان از سوي تماشاچيان ناراضي و با حضور ايزدپناه برگزار شد.

تماشاگران مذكور بعد از شنيدن دلايل ايزدپناه و درددلهاي جالب وي اقناع شده و براي رفع كدورتهاي گذشته۲روز بعد و در اوج سرماي هوا راهي تهران شده و دربازي گرگان مقابل مهرام تهران با تشويق هاي مداومشان براي نماد بسكتبال گرگان زمين محمد ايزدپناه سنگ تمام گذاشتند.

تيفوسي هاي بسكتبال گرگان، امروز قصد دارند با حمايت قاطع از ايزدپناه به نوعي از وي دلجويي كرده و به نسل جديد تماشاگران نشان دهندكه هنوز خاطره تعصبهاي گذشته ايزدپناه در دوره بازيگري براي گرگان از يادها نرفته است.

لازم به ذكر است تماشاچيان مذكور پيراهني ۲۰ متري و با شماره ايزدپناه در هنگام سالهاي بازي براي گرگان، آماده كرده اند كه امروز آنرا به نمايش خواهند گذاشت.

به اميد آنكه با تداوم همدلي در بين خانواده بسكتبال گرگان اين رشته به عنوان نماد ورزش اين ديار، به آنچه كه استحقاقش را دارد دست يابد.